Головна | Мій профіль | Вихід | RSSСереда, 18.10.2017, 11:10

Ріпкинська гімназія

 
Меню
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 179
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вчителі

Кафедра суспільно-гуманітарних дисциплін

Дьомкіна Світлана Адамівна - завідуюча кафедрою, учитель української мови та літератури, учитель вищої категорії, учитель-методист

Дебела Тетяна Вікторівна - учитель історії та народознавства, спеціаліст І категорії

Кузьменко Людмила Олександрівна - учитель української мови та літератури, учитель вищої категорії, учитель-методист

Розсудовська Наталія Миколаївна - учитель історії, учитель ІІ категорії

Вовк Ольга Максимівна - учитель української мови та літератури, учитель вищої категорії, учитель-методист

 

 

 

Кафедра математики та інформатики

 

Шульга Наталія Іванівна - учитель математики, учитель вищої категорії, учитель-методист

Юр'єва Ольга Леонідівна - учитель математики, учитель вищої категорії

Приходько Ірина Борисівна - учитель математики, спеціаліст 

Могильна Наталія Михайлівна - учитель інформатики, учитель вищої категорії, старший вчитель

Зогий Олег Миколайович - учитель інформатики, спеціаліст ІІ категорії

 

 

Кафедра природничих дисциплін

 

Данич Марина Володимирівна - завідуюча кафедрою, учитель біології, учитель І категорії, старший вчитель

Лаба Олександр Олексійович - учитель географії та біології , учитель ІІ категорії

Лаба Алла Олександрівна - учитель хімії, спеціаліст ІІ категорії

Редько Оксана Михайлівна - учитель фізики, спеціаліст

Данич Яна Вікторівна - учитель географії, спеціаліст

 

Кафедра художньо-естетичних дисциплін

 

Калайда Світлана Миколаївна - учитель трудового навчання, учитель-методист 

Бугрим Володимир Анатолійович - учитель трудового навчання, спеціаліст І категорії

Бивалькевич Тетяна Михайлівна - учитель музичного мистецтва, учитель вищої категорії, старший учитель

Дем'яненко Олексій Михайлович - учитель фізичної культури, учитель вищої категорії

Удовенчик Віктор Миколайович - учитель фізичної культури, спеціаліст

Кияшко Марина Володимирівна - учитель фізичної культури, спеціаліст

 

Кафедра підготовчого відділення

Гарус Світлана Олександрівна - завідуюча кафедрою, учитель вищої категорії, учитель-методист

Заровна Наталія Іванівна - учитель вищої категорії, старший учитель

Лутченко Наталія Іванівна - учитель ІІ категорії

Кравченко Світлана Павлівна - учитель вищої категорії

Донська Марина Іванівна  - учитель вищої категорії, старший учитель

Глухенька Валентина Степанівна - учитель вищої категорії, старший учитель

Атрощенко Лідія Петрівна - вихователь ГПД, старший вчитель

Красківська Оксана Анатоліївна - вихователь ГПД, учитель І категорії

Дем'яненко Валентина Василівна -  учитель вищої категорії

 

Кафедра іноземних мов

Костенок Ірина Михайлівна  - учитель вищої категорії, старший учитель

Мальковець Наталія Леонідівна - учитель англійської мови, учитель вищої категорії, старший вчитель

Полевик Наталія Миколаївна - учитель І категорії

Мажуга Лариса Геннадіївна - учитель вищої категорії, старший учитель

 

 

 

Форма входу
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2017