Головна | Мій профіль | Вихід | RSSЧетвер, 15.11.2018, 13:33

Головна » 2014 » Вересень » 9 » 1 вересня - День знань
1 вересня - День знань
День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Цьогоріч воно пройшло в дусі патріотизму, любові та шани до неньки-України, гордістю за те, що ми є українці.
Традиційно в цей день у гімназії відбулася урочиста лінійка, присвячена початку навчального року. Велику дружну сім'ю педагогів, учнів, та батьків, які зібрались на лінійку, привітала директор гімназії Н. М. Корж. Свої щирі привітання до учнівської спільноти висловила Ірина Петрівна Вовк - голова Ріпкинської райдержадміністрації.
Найкращим учням гімназії - Ірині Голоботовській та Кравченку Андрію Ірина Петрівна вручила іменні сертифікати на отримання стипендії.
З напутніми словами і привітаннями до своїх вихованців і всіх першокласників звернулася директор дитячого садка «Колосок» Олена Миколаївна Кривопуск. На свято дзвоника завітав Володимир Пулін в.о. начальника управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації, який вручив Почесні грамоти педагогам гімназії . Ніжні і трепетні слова на адресу першокласників, яких цього року 29, прозвучали з вуст їх першої вчительки Красківської Оксани Анатоліївни.
Зі словами привітання і Божого благословення до першачків звернувся отець Іоан Голоботовський, разом з директором Н.М. Корж подарував іконки, окропивши кожного святою водою.
Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги - дороги до знань, до нових звершень. Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
Piccy.info - Free Image Hosting
Андрій Кравченко та Анастасія Данич надають перший дзвоник