Головна | Мій профіль | Вихід | RSSЧетвер, 14.12.2017, 15:23

Головна » 2015 » Січень » 31 » Гімназисти - воїнам АТО
Гімназисти - воїнам АТО
У найтяжчі часи, незалежно від віку, душа щемить, коли згадує безжурні і світлі мирні дні. У час, коли на Сході України йде війна, мирні жителі намагаються хоч якось допомогти воїнам, які захищають право на мирне небо над головою та обороняють кордони країни. Сьогодні нашим військовослужбовцям важливо відчути підтримку народу. В Ріпкинській гімназії діти також небайдужі доданої проблеми і прагнуть хоч чимось допомогти. За ініціативи гімназиста, Нечипорука Владислава, та за підтримки вчителів, учнів всього за два дні була сплетена перша маскувальна сітка і передана в зону бойових дій під час зустрічі з воїном АТО, колишнім випускником Ковшуном Олександром та його побратимом. Відчувши справжню, велику підтримку від небайдужих дітей Олександр попрохав виготовити ще одну маскувальну сітку вже розміром 5 * 10м. Учні гімназії відгукнулись на заклик захисника Вітчизни, сплели та передали сітку через відданих своїй справі ріпкинських волонтерів.
Наполегливість та небайдужість дітей усвідомлена громадська позиція свідчать про те, що молоде покоління не стоїть осторонь проблем суспільства.
Велику вдячність учням гімназії виражає від свого імені і від імені всіх воїнів АТО одна з небайдужих українців, волонтер Бевзюк О. П.: «Дуже приємно те, що діти замість сидіння за комп’ютером або інших розваг, діти вибрали таке гідне і потрібне заняття. Спасибі велике, ваша справа, ваші старання дуже потрібні. Наше майбутнє у ваших руках. Ви наша зміна, дуже гідна зміна. Спасибі дітям, педагогам, батькам за те, що ви робите для нашої країни.. Миру всім нам!». В свою чергу педагоги та учні гімназії висловлюють подяку Оксані Петрівні, яка надає реальну допомогу нашим воїнам-визволителям. Єднаймося всі у спільній справі боротьби за мир на рідній Україні.
Piccy.info - Free Image Hosting
На прохання Голови селищної Ради С.Гаруса всього за два дні учні разом з вчителями виготовили третю маскувальну сітку розміром 10*10.
Переглядів: 107 | Додав: Олег | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2015  »