Головна | Мій профіль | Вихід | RSSСереда, 18.10.2017, 11:17

Головна » 2015 » Червень » 4 » «Я – моє здоров’я – моє життя»
«Я – моє здоров’я – моє життя»
У нашій суспільній свідомості вітає одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я - решта все додасться», - так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров’я – це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу.
Для того, щоб зберегти здоров’я гімназистів, наш заклад не перший рік працює над проектом «Плекаємо здоров’я дитини». Учні, батьки, учителі є його учасниками. Уже стало давньою традицією, яку започаткувала директор гімназії Корж Н.М., у рамках проектупроводити в кінці навчального року День здоров’я. День проведення свята видався сонячним, що надало веселого настрою учням та вчителям. Розпочавсявініз ранкової гімнастики під веселу музику. Далі кожна команда отримала маршрутні листи, де були вказані станції, які потрібно було пройти, виконуючи цікаві, різноманітні завдання. Усіх учасників змагань об’єднував дух чесного суперництва та відчуття відповідальності за результативність командної гри.
Найцікавіше очікувало команди на останній станції, яка мала назву „Орієнтувальна". За отриманою схематичною картою потрібно було знайти приз. Учні 8-А класу проявили себе справжніми слідопитами, вони швидко і вправно відшукали прихований подарунок. Найбільш спритними, спортивними, розумними стали учні 9 класу. Вони набрали найбільшу кількість балів та здобули почесне перше місце.Друге та третє місце вибороли команди 8-Б та 7-го класу.
Увечері, сидячи вдома, я засумувала, що день добігкінця і знову доведеться чекати цілий рік, щоб провести так чудово час. Звичайно, усі учасники цього дня стали здоровішими. Здоровішими не від спортивних вправ чи свіжого повітря, а від тієї величезної кількості позитивних емоцій, єднання поколінь, шаленої радості активного відпочинку.
Калайда С.М.,
керівник гімназійного проекту «Плекаємо здоров’я дитини»

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting
Переглядів: 256 | Додав: Олег | Рейтинг: 0.0/0