Головна | Мій профіль | Вихід | RSSЧетвер, 14.12.2017, 15:22

Головна » 2015 » Квітень » 21 » Моя мала Батьківщина
Моя мала Батьківщина
Краю мій зелений, вічная дорога,
Та безсмертник в полі, в небесах гроза
— Припаду я серцем до твого порога,
Як твоя кровинка, як твоя сльоза.
(М. Стельмах)

Рідний край — це цілющі джерела, до яких пробивається гострий корінець людської свідомості, пробивається до життя, до знань, до світла. Багато людей, проживаючи в певній місцевості, не знають історії свого міста, села або селища.Також загадкою для них залишається історія пам’ятників їхньої «малої Батьківщини». І ось ми, учні 9 класу Ріпкинської гімназії, вирішили «розгадати» цю загадку, працюючи над проектом: «Моя мала Батьківщина».
Для реалізації проекту ми залучили учнів, учителів, жителів селища. Тісно співпрацювали з класними керівниками: Данич М.В.та Калайдою С.М., а також дуже вдячні вчителям гімназії: Соловей В.В., Розсудовській Н.М., Артеменко А.В. та Дем’яненко В.В. Завідувач історико-краєзнавчого музею Жагловський А.І. надав багато корисної інформації, за що ми йому щиро дякуємо.
Мета нашого проекту - дізнатися про історію відкриття пам’ятників селища; спонукати учнів, батьків, жителів селища до спільної співпраці по збереженню пам’яток культури; виховання в учнівської молоді любові до рідного краю, а також виховання шанобливого ставлення до духовної спадщини своєї «малої Батьківщини».
Крок за кроком ми наближалися до поставленої мети і досягли певних результатів. Збираючи інформацію, прагнули глибше дізнатися про історію нашої спадщини та виховувати дух патріотизму. Узагальнивши всю зібрану інформацію та розробивши сценарій, ми вирішили представити його учням та вчителям гімназії. Це дозволило нам ще раз зазирнути в історію селища, звернути увагу всіх присутніх на історичні пам’ятники, нагадали про імена тих, хто заснував та прославив наше маленьке селище під назвою Ріпки.
Ми любимо свою малу Батьківщину, тому що тільки тут найяскравіше сонце, найзеленіша трава, найблакитніше небо, найкращі люди. Любимо тому, що тут живуть наші батьки, тут наша чудова історія. І хочеться, щоб час зупинився, але він нещадно рухається вперед. Ми ростемо, дорослішаємо, але малу свою Батьківщину ніколи не забудемо. Батьківщину не обирають, вона, як мати, завжди одна. Любити і шанувати її – наш обов’язок.
Павловська Аліна, Остапенко Аліна,
учні 9 класу Ріпкинської гімназії

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting
Переглядів: 184 | Додав: Олег | Рейтинг: 0.0/0