Головна | Мій профіль | Вихід | RSSЧетвер, 14.12.2017, 15:20

Головна » 2014 » Грудень » 15 » Слово і діло - запорука успіху
Слово і діло - запорука успіху
В Ріпках Владислав Анатолійович Атрошенко відома людина. Він є частим та бажаним гостем в селищі, зокрема в закладах освіти, яким приділив особливу увагу. Ось і нещодавно завітав він разом зі своїм помічником-консультантом Володимиром Герасенком та ріпкинським селищним головою Сергієм Гарусом до освітян, щоб висловити подяку за довіру та намітити плани на майбутнє.
У Ріпкинській гімназії Владислава Атрошенка зустрічали за доброю традицією учні в українських костюмах з короваєм разом з директором закладу Наьалєю Корж. Перед аудиторією педагогів та одинадцятикласників виступив Сергій Гарус, який зупинився на зробленому на території ради спільно з благодійним фондом "Поліський оберіг".
Владислав Атрошенко поділився планами стосовно законотворчої роботи в Верховній Раді України нового скликання. А на завершення свого виступу звернувся до випускників, які незабаром прощатимуться з дитинством: "Шановні діти, якщо ви будете весь час працювати, ставити мету і постійно рухатися до неї, ви станете успішними в житті, отримуватимете задоволення від того, чим займатиметеся, а це величезне щастя".
Учні гімназії в рамках всеукраїнського марафону "Діти - янголи миру", в якому взяли участь, на добру згадку про зустріч вручили народному обранцю янгола миру.
Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting
Переглядів: 75 | Додав: Олег | Рейтинг: 0.0/0