Головна | Мій профіль | Вихід | RSSСереда, 18.10.2017, 11:17

Головна » 2014 » Грудень » 15 » Свято мужності і відваги
Свято мужності і відваги
Тато! Це людина, яка не дає спіткнутися нам на життєвих дорогах , захистить у лиху годину, розділить з нами радість. Тату, татусю, таточку... Скільки ніжності й теплоти в цих словах. А чи завжди ми знаходимо час, щоб сказати татусеві як ми його любимо?
Тому напередодні Дня збройних сил України першокласники Ріпкинської гімназії влаштували для своїх любих татусів «Свято мужності і відваги». На свято зібралася вся велика учнівська і батьківська сім’я першого класу. У маленьких дівчаток та хлопчиків була нагода сказати найдорожчі слова своїм татусям — годувальникам, захисникам, порадникам і друзям.
Свято вирувало. Лунали пісні про тата, з дитячих уст лились слова вдячності своїм татусям та привітання для хлопчиків від однокласниць. Татусі разом з синочками та донечками приймали участь у неймовірно цікавих конкурсах, де кожен мав проявити максимум винахідливості та кмітливості. Але весело було всім, і татусі показали, що вони є справжніми господарями.
А ще хлопчики і дівчатка для своїх татусів приготували подарунки: малюнки «Мій тато», вітальні листівки та подяки «Супер тато». Татусі були приємно вражені.
Дуже хочеться, щоб ці радісні хвилини залишились в пам'яті дітей і їхніх батьків назавжди. Хай між батьками і дітьми завжди панують взаєморозуміння, повага та радість від спілкування.
Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting
Переглядів: 78 | Додав: Олег | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2014  »