Головна | Мій профіль | Вихід | RSSЧетвер, 14.12.2017, 15:22

Головна » 2014 » Грудень » 16 » Тепла і хвилююча зустріч з випускником-воїном
Тепла і хвилююча зустріч з випускником-воїном
10 грудня до Ріпкинської гімназії завітав колишній випускник Олександр Ковшун, та його бойовий побратим Сергій. Рідні стіни школи, знайомі обличчя вчителів, шкільна парта подарували йому вир позитивних емоцій.
Вся школа зустрічала свого героя. Олександр висловив щирі слова вдячності за листи , малюнки школярів. Адже ці дитячі, невеличкі, зроблені своїми руками речі є дуже міцним зв‘язком, для них вони вже стали оберегом.– Листи дітей, тут бажаніші, ніж важка бронетехніка, бо рятують душі солдатів.
Під час зустрічі Олександр розповів школярам про нелегкі бойові будні, Напередодні зустрічі за ініціативи учня 10-А класу Нечепорука Владислава за підтримки вчителів - учні гімназії, за два дні, сплели маскувальну сітку для бойової техніки.
Гімназисти передали сітку Олександру і побажали солдатам сил, здоров’я, мужності, найскоріше перемогти ворогів і повернутися додому живими.
Діти передали обереги, виготовлені власними руками, а з ними часточку рідної землі, що стане для них силою та заступницею у важку мить, новорічні сувеніри-листівки, малюнки, зворушливі листи, проникнуті любов’ю та турботою, гордістю та вдячністю за подвиги українських солдатів.
Авто із новорічно-різдвяним вантажем вирушила в АТО вже сьогодні .
Солдати мають знати – про них не забули. Їх чекають.
Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting
Переглядів: 85 | Додав: Олег | Рейтинг: 0.0/0