Головна | Мій профіль | Вихід | RSSСубота, 26.05.2018, 04:16

Головна » 2014 » Вересень » 12 » Тиждень «Увага! Діти на дорозі!»
Тиждень «Увага! Діти на дорозі!»
Безпека пішоходів - вкрай актуально, особливо, якщо це діти. Тому в гімназії вже традиційно перший тиждень навчального року присвячується повторенню правил дорожнього руху. З метою активізації роботи щодо запобігання дитячому травматизму серед учнівської молоді були проведені цікаві виховні заходи. Класоводами 1-4 класів було розроблено цілу програму занять. Першокласники здійснили цікаву віртуальну екскурсію «Дорога від школи до дому», учні другого класу приймали участь у вікторині «Маленький пішохід», а третьокласники і четвертокласники змагались у знанні дорожніх знаків, та прийняли участь у обговоренні після переглянутого фільму з відеореєстраторів «Чому діти помирають на дорозі».
А протягом тижня «Увага! Діти на дорозі!» учні початкових класів отримали чудову нагоду зустрітися з правоохоронцями. Разом з начальником ДАІ Ріпкинського PB УМВ Молчановим Віктором Володимировичем, учні переходили дорогу по пішохідному переходу, навчались правильно перетинати перехрестя, на практиці засвоювали уроки «Рух дитини на велосипеді» та «Правила поводження біля автодороги», розігрували і аналізували навчальні ситуації, які можуть призвести до трагедії на дорозі. Не менш цікаво наступного дня пройшла зустріч представників ДАІ з учнями старших класів. Тому педагогічно-учнівський колектив вдячний за співпрацю представникам ДАІ Ріпкинського PB УМВ і особисто начальнику ДАІ Молчанову Віктору Володимировичу, який посприяв організації зустрічей правоохоронців з учнями.
Сподіваємось, що заходи тижня «Увага! Діти на дорозі!» принесуть свої позитивні результати!
Piccy.info - Free Image Hosting

Практичне заняття з начальником ДАІ Молчановим Віктором Володимировичем